Feed on
Posts
Comments

Ingen sönderplanerad helg

Då var det äntligen fredag. Denna veckan har känts rätt lång faktiskt så idag är det lite extra skönt att få gå från jobbet.

Imorgon har jag och min fru planerat att ta en promenad med vår son i naturen. Vi tänkte ta med picknick så vi kan ta en fika längs vägen. Det ska ju bli fint väder hela helgen så vi ska försöka utnyttja det så mycket som möjligt. Senare på kvällen ska vi till ett par bekantar och grilla lite.

På söndag har vi faktiskt ingenting speciellt inplanerat, det kommer jag inte ihåg sist det hände. Så denna helgen kommer verkligen vara en helg för att ladda batterierna på. Ser verkligen fram emot denna helgen och tänkte påbörja den alldeles precis nu. Önskar er alla en trevlig helg.

trevlig helg

(Visited 847 times, 1 visits today)

Leave a Reply